Maria Raszewska finalistką XV Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „Mistrz Komputera” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 6 w Lublinie

Tag img Osiągnięcia uczniów
Tag img 22.04.2024, 18:59

18 kwietnia 2024 roku odbyło się uroczyste podsumowanie XV edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „Mistrz Komputera” dla uczniów szkół podstawowych w WSPiA w Lublinie.

Do konkursu przystąpiło 57 szkół z województwa lubelskiego.
• W I etapie – szkolnym, wzięło udział 503 uczniów.
• W II etapie – międzyszkolnym, uczestniczyło 99 uczniów z których wyłonionych zostało 33 najlepszych.
• W III etapie – wojewódzkim brało udział 32 uczniów z 25 szkól z których komisja wyłoniła – 3 laureatów w tym Mistrza Komputera, dwóch Wicemistrzów i 29 finalistów Maria Raszewska z klasy 8a została finalistką!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie.

Marysi gratulujemy sukcesu!

Elżbieta Krzowska