Rada rodziców - Szkoła Podstawowa nr 6 w Lublinie

Marta Bulzak - Przewodnicząca Prezydium RR;
e-mail: marta.bulzak@gmail.com tel. 603 764 122,

Agnieszka Dębska - Członek Prezydium RR,
Miłosz Huber - Członek Prezydium RR.

Wpłaty na Radę Rodziców

Dobrowolne wpłaty na Radę Rodziców SP6 w Lublinie prosimy wpłacać na konto RR: 40 1020 3150 0000 3502 0002 9579 (bank PKO BP) - grupowo od całej klasy lub indywidualnie.
W tytule przelewu należy wpisać: "wplata na RR, klasa ..." lub "wplata na RR, imię i nazwisko dziecka, klasa ...".

Ubezpieczenie grupowe uczniów naszej szkoły

Uprzejmie informujemy, iż w roku szkolnym 2023/2024 uczniowie naszej szkoły mogą być objęci ubezpieczeniem grupowym w Towarzystwie Ubezpieczeń Ogólnych AVIVA, którego oferta została zaakceptowana na ostatnim zebraniu Rady Rodziców.

Zainteresowani Rodzice proszeni są o zapoznanie się z zamieszczonymi poniżej dokumentami (w tym tabelą wariantów ubezpieczenia) oraz składanie w sekretariacie szkoły podpisanych oświadczeń. Druki dostępne są również w sekretariacie szkoły. Po złożeniu oświadczeń i wyborze wariantu ubezpieczenia zostanie podany numer polisy oraz numer konta do indywidualnego wpłacania przez rodziców odpowiedniej składki wraz z terminem wpłat