Podsumowanie zbiórki charytatywnej - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 6 w Lublinie

Tag img Aktualności biblioteka
Tag img 17.05.2024, 11:29

Podsumowanie zbiórki charytatywnej

Wolontariusze biblioteki z klasy 7c podsumowali tegoroczną zbiórkę darów dla Domu Dziecka zorganizowaną przez nauczycieli bibliotekarzy i wolontariuszy.

Zebrane dary

Zebrano 28 gier planszowych, 27 sztuk puzzli, ponad dwieście książek, kilka sztuk figurek dekoracyjnych, klocki Lego, ubrania oraz dwie reklamówki słodyczy. Część zebranych książek zasili regały szkolnej biblioteki. Książki dla najmłodszych, które otrzymaliśmy przekazane zostaną przedszkolakom z Przedszkola nr 5 w Lublinie. Dziękujemy wszystkim za udział w tej akcji. Sprawiliśmy wiele radości podopiecznym z Domu Dziecka. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli podzielić się dobrem.