Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta

20-045 Lublin, ul. Czwartaków 11 (81) 533 02 35 667 160 887 sp6@sp6.lublin.eu

Odznaczenia nauczycieli


Medal 700-lecia Miasta Lublin

  • Jacek Jelinek (2017)


Nagroda Prezydenta Miasta Lublin 

  • Przemysław Sujka (2020)
  • Danuta Nowakowska-Bartłomiejczyk (2019)
  • Agnieszka Wacińska (2019)
  • Anna Flis-Skrzypek (2018)
  • Tomasz Dunaj (2016)
  • Anna Kalicka (2015)

 
Medal Komisji Edukacji Narodowej

  • Iwona Cisowska (2019)
  • Anna Flis-Skrzypek (2017)
  • Elżbieta Rusinek (2017)
  • Bożena Siwiec (2012)
  • Andrzej Walenciej (2011)
  • Bożena Maczulska (2008)
  • Magdalena Zając (2008)
  • Teresa Bieniek (2007)
  • Irena Chmiel (2007)
  • Elżbieta Soczyńska (2006)
  • Krystyna Kapica (2005)
  • Renata Billewicz (2005)
  • Lidia Mazurkiewicz (2004)
  • Katarzyna Mikos (2004)
  • Alicja Tynowska (2004)
  • Alicja Drygałło (2002)
  • Maria Królikowska (1999)
  • Janina Łobodzińska (1986)
  • Barbara Golec (1984)
  • Maria Stańko (1984)
  • Wanda Moskała (1983)
  • Joanna Pietraś (1983)
  • Lucyna Kabała (1981)
  • Stefania Jóźwicka (1981)
  • Maria Drylska (1980)
  • Kazimiera Kaznowska (1980)
  • Jadwiga Owsikowska (1980)
  • Helena Stryjecka (1980)
  • Janina Wojciechowska (1980)
  • Stanisława Zwolińska (1980)
  • Stanisława Pelcer (1979)
  • Halina Szczęsna (1979)
  • Władysława Wąsak (1978)

 

Nagroda Lubelskiego Kuratora Oświaty

  • Ewa Goliszek (2019)
  • Monika Szalast (2016)
  • Renata Billewicz (2012)
  • Maria Brodowska (2009)
  • Małgorzata Konarzewska (2009)
  • Anna Kalicka (2008)
  • Jolanta Dobrowolska (2006)

 

Nagroda Polskiego Towarzystwa Fizycznego

  • Iwona Cisowska (2015)

 

Złoty Krzyż Zasługi

  • Maria Królikowska (1990)
  • Ewa Zwolińska (1989)
  • Maria Kamińska (1988)
  • Henryka Kozioł (1988)
  • Zdzisław Rzymowski (1988)
  • Alicja Drygałło (1987)
  • Joanna Bellon (1986)
  • Marta Frelek (1986)
  • Danuta Pluta (1986)
  • Zofia Szymanowicz (1986)
  • Krystyna Bielecka (1985)
  • Leszek Kędra (1985)
  • Barbara Golec (1982)
  • Maria Olszowa (1982)
  • Genowefa Antoszewska (1981)
  • Jadwiga Ignatowicz (1981)
  • Wanda Moskała (1981)
  • Barbara Popiołek (1981)
  • Anna Basiak (1980)
  • Elżbieta Michalak (1980)
  • Joanna Pietraś (1980)
  • Maria Gierak (1979)
  • Janina Łobodzińska (1979)
  • Lucyna Kabała (1976)
  • Emilia Kwiatkowska (1976)
  • Maria Stańko (1976)
  • Stanisława Pelcer (1975)
  • Halina Szczęsna (1975)

 

Medal Złoty za Długoletnią Służbę

  • Andrzej Walenciej (2017)
  • Lidia Mazurkiewicz (2011)

 

 

 

Z życia szkoły

minionki-muzyka.jpg

Konkursy przedmiotowe

Aktualne projekty