Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta

20-045 Lublin, ul. Czwartaków 11 (81) 533 02 35 667 160 887 sp6@sp6.lublin.eu

Nauczyciele

 

Rok szkolny 2020/2021

Język polski:

  • Renata Billewicz
  • Beata Domańska
  • Dorota Gał
  • Sylwia Gierczak
  • Agnieszka Kutyła
  • Agnieszka Lenart-Kulawiak
  • Bożena Siwiec
  • Monika Szalast


Matematyka:

  • Aneta Cięszczyk
  • Ewa Goliszek
  • Marzena Gołota
  • Beata Jelinek 


Język angielski:

  • Magdalena Bolibok
  • Wioletta Garbol
  • Edyta Stachyra
  • Klaudia Winniewska


Język hiszpański:

  • Małgorzata Konarzewska  

 

Język niemiecki:

  • Anna Flis-Skrzypek


Informatyka:

  • Tomasz Dunaj - wicedyrektor
  • Elżbieta Krzowska
  • Tomasz Fijołek
  • Przemysław Sujka


Technika:

  • Tomasz Dunaj - wicedyrektor
  • Elżbieta Krzowska

 

Biblioteka:

  • Dorota Gał
  • Dorota Małek
  • Agnieszka Lenart-Kulawiak
  • Ewelina Semczuk-Miśko
  • Magdalena Supryn-Klepcarz


Świetlica
:

  • Renata Adrianek
  • Katarzyna Bauer
  • Alicja Grzeszczyk
  • Jacek Jelinek
  • Anna Kalicka - wicedyrektor
  • Marta Makarewicz 
  • Urszula Matwiejuk
  • Danuta Nowakowska-Bartłomiejczyk - dyrektor
  • Katarzyna Lis
  • Stanisław Skibiński
  • Ewa Sowińska
  • Edyta Stachyra-Chruściel
  • Andrzej Walenciej
  • Anna Wilk
  • Marta Zgiet


Historia:

  • Iwona Biłat
  • Paweł Miszczuk
  • Agnieszka Wacińska

Wiedza o społeczeństwie:

  • Agnieszka Wacińska


Edukacja dla bezpieczeństwa
:

  • Andrzej Abramowicz
     

Wychowanie do życia w rodzinie:

  • Katarzyna Bauer
     

Plastyka:

  • Katarzyna Bauer
  • Katarzyna Błaszczak
  • Stanisław Skibiński


Muzyka:

  • Urszula Matwiejuk


Biologia:

  • Dorota Namysławska
  • Magdalena Wojciechowska


Przyroda:

  • Paweł Miszczuk
  • Dorota Namysławska

Geografia:

  • Paweł Miszczuk
  • Dorota Namysławska

Chemia:

  • Anna Sztobryn-Stępień


Fizyka
:

  • Iwona Cisowska


Edukacja przedszkolna:

  • Agnieszka Bronisz
  • Małgorzata Ławicka
  • Katarzyna Małyska


Edukacja wczesnoszkolna:

  • Małgorzata Gańska
  • Marta Grudzińska
  • Krystyna Kapica
  • Marzena Marek
  • Elżbieta Rusinek
  • Małgorzata Siwek
  • Violetta Zygmunt

 
Religia:

  • Bożena Lenart
  • ks. Wojciech Mazur
  • Justyna Wójcik-Nurzyńska

 

Etyka:

  • Małgorzata Łyjak


Wychowanie fizyczne:

  • Monika Kołodziejczyk
  • Janusz Olech
  • Dariusz Pszczelnik
  • Andrzej Radziejewski


Pedagog:

  • Małgorzata Mazurkiewicz

 

Pedagog specjalny:

  • Aleksandra Kawa
  • Dorota Małek

 

Psycholog:

  • Aleksandra Iwaszko


Logopeda:

  • Beata Domańska


Doradca zawodowy:

  • Katarzyna Małyska

 

Zajęcia rewalidacyjne i nauczanie wspomagające:

  • Katarzyna Błaszczak
  • Beata Domańska
  • Katarzyna Lis
  • Katarzyna Małyska
  • Urszula Matwiejuk

 

 

Z życia szkoły

2c_pierniki.jpg

Konkursy przedmiotowe

Aktualne projekty