Spotkanie opłatkowe w klasie 1a

Dzisiejszy dzień był szczególnie radosny dla uczniów klasy 1 a. Najpierw dzieci wykonywały ozdoby na swoje choinki w domu  - łańcuchy, pawie oczka, aniołki, a kilka dziewczynek, wykorzystując pudełko zrobiło szopkę z postaciami, która stanęła przy choince.

Potem nastąpił wyczekiwany przez wszystkich moment przygotowań do klasowego spotkania opłatkowego. Ustawione i przykryte obrusem ławki zastąpiły stół, na którym oprócz świątecznego stroika znalazły się słodkości przyniesione przez dzieci i oczywiście opłatek. Było składanie życzeń, śpiewanie kolęd i nawet miła niespodzianka w postaci wizyty uczniów klasy 3 c, którzy także zaśpiewali i zagrali na instrumentach kilka kolęd. Wszystkim udzielił się świąteczny, miły nastrój.

Violetta Zygmunt