Wizyta członka misji pokojowej w Kambodży

Gościem kl 7a był dzisiaj pan Włodzimierz Mitruczuk, członek misji pokojowej w Kambodży, która zakończyła się powodzeniem. Zaprosiliśmy też 7b i świetlicę. Wdzięczność mieszkańców jest ogromna za przywrócony spokój i zmienienie im świata, w którym mogą żyć bez strachu.

Powstała szkoła im. Polskich Weteranów, w maju przysłali uczniowie i nauczyciele piękne podziękowania dla 11 członków misji. Powtórnie zainteresowała się tymi wydarzeniami Martyna Wojciechowska, powstanie film z materiałów nakręconych wówczas przez żołnierzy. Mówi się, że czasem nie możesz zmienić całego świata. Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych jesteś całym światem. Piękne życzenia z Kambodży o tym mówią.

Kate Bauer