Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta

20-045 Lublin, ul. Czwartaków 11 (81) 533 02 35 667 160 887 sp6@sp6.lublin.eu

Konkurs plastyczny dla uczniów klas 1-3 w ramach programu "Jedz z Głową"

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy uczniów z klas I-III ze szkół podstawowych w Lublinie zaangażowanych w program „Jedz z Głową” do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Pięciu Pomocników Zdrowego Posiłku”.

Konkurs jest organizowany przez Fundację Medicover w ramach Programu „Jedz z Głową” finansowanego ze środków Miasta Lublin.

Celem konkursu jest zaangażowanie uczniów w tematykę zdrowego odżywiania.

Czym jest naszych pięciu pomocników zdrowego posiłku? To bardzo ważne produkty, które powinny się znaleźć na każdym talerzu. Są jak superbohaterowie zdrowego odżywiania, a wśród nich Zbożak (pełnoziarniste produkty), Białek (produkty z białkiem), Chrupak (wszystkie warzywa surowe typu marchewka, pomidor, papryka), Liściak (sałaty, jadalne liście warzyw) i Tłuścik (zdrowe tłuszcze).

Termin zgłoszeń i przesyłania prac konkursowych to 24.05.2023 – 14.06.2023.

 Zasady udziału w konkursie:

  • w celu wzięcia udziału w konkursie należy założyć profil rodzica oraz dziecka na dedykowanej programowi platformie https://panel.jedz-z-glowa.pl, a następnie dołączyć do wydarzenia „Konkurs plastyczny pięciu pomocników zdrowego posiłku” znajdującego się w zakładce „Wydarzenia”.
  • każdy z uczniów może przekazać tylko jedną pracę
  • prace przekazane na konkurs muszą być pracami własnymi, wykonanymi dowolną techniką, wcześniej nieopublikowanymi
  • wykonane prace należy sfotografować i dołączyć do zgłoszenia poprzez platformę i/lub przesłać zdjęcie wraz z imieniem i nazwiskiem uczestnika na adres email koordynatorki programu „Jedz z Głową”: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do końca dnia 14.06.2023 r.

 Spośród zgłoszonych prac Komisja Konkursowa wybierze 3 najlepsze oraz przyzna 10 wyróżnień, a wyniki zostaną ogłoszone 21.06.2023.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe.

Regulamin konkursu oraz plakat znajdą Państwo w załącznikach.

Załączniki:
Pobierz plik (Plakat.pdf)plakat[ ]3660 kB
Pobierz plik (Regulamin.pdf)regulamin[ ]200 kB

Z życia szkoły

0a-ferie-2019.jpg

Konkursy przedmiotowe

Aktualne projekty